Reklamní kampaně

Nejefektivnější Influencer Marketing

Youtubeři jsou nejsilnějšími influencery dneška. Síla jejich vlivu na mladé lidi mnohonásobně převyšuje tradiční celebrity i jiné typy influencerů ze sociálních sítí. Nesrovnatelná je i šířka zásahu a autenticita jejich komunikace. Jejich tvorba dnes a denně inspiruje stovky milionů mladých lidí po celém světe. Jako hlasy nové generace mají přímý vliv na jejich nákupní rozhodování a dokáži ho efektivně ovlivnit.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Exkluzivní spojení s nejvlivnějšími influencery

Obsah na míru s širokým zásahem na cílové publikum

Praxí ověřené zkušenosti a specializované know­how

Unikátní možnosti systému Influx

Partnera, který realizoval přes 100 kampaní s youtubery

Certifikovanou společnost která je Youtube partnerem

Jak probíhá spolupráce

Realizovat kampaň s Youtubery tak, aby přinesla kýžené výsledky, naplnila očekávání a neohrozila dobré jméno značky, je složitější než se na první pohled může zdát. My proto používáme léty ověřený proces, který neustále optimalizujeme. Ten se ­skládá z osmi kroků:

1 Edukace

Jako první krok u každé naší spolupráce je nastavení očekávání na straně klienta o možnostech a rizicích spolupráce s Youtubery. Reklamní kampaně s Youtubery jsou specifické a my jsme tu proto, abychom Vám pomohli rozhodnout, zda je to pro Vás vhodný způsob propagace.

2 Analýza

Druhým krokem je důkladná analýza klientových požadavků, na základě kterých pomáháme klientovi formulovat zadání, které nám umožní připravit maximálně efektivní řešení na míru jeho potřebám.

3 Zadání

Reklamní kampaně s Youtubery mohou, kromě velkého organického záshu plnit v digitálním prostředí nejrůznější cíle. Účelem zadání je definovat si jaké cíle budeme v kampani sledovat a na jaké publikum budeme kampaní cílit. Zároveň si nastavíme cenové rozpětí a časový rámec kampaně.

4 Kreativita a mechanika

Ve čtvrtém kroku připravujeme koncept kampaně tak, aby byl plně v souladu s cíli klienta a těch aby dosáhl co nejefektivněji. V tom nám napomáhá náš proanalytický přístup, největší know-how a počet realizací ve Střední Evropě.

5 Návrh Youtuberů

Pátým krokem je výběr vhodných Youtuberů hodících se k zapojení do daného konceptu. Pro tuto činnost máme dedikovaného Youtube specialistu a vlastní analytický software, který nám umožňuje vybrat nejvhodnější Youtubery dle současného výkonu, afinitě k produktu či službě, sociodemografických údajů publika a v neposlední řadě i kvalitě a rizikovosti spolupráce.

6 Finalizace konceptu

Poslední krok před začátkem fáze realizace slouží k odladění konceptu a končí uzavřením závazné objednávky. Tomu předchází kontrola všech aspektů a nastavení kampaně vůči našemu internímu checklistu, kterým minimalizujeme rizika a který vznikl na základě cenných zkušeností získaných z více než 100 realizací.

7 Realizace

Samotná fáze realizace pak obnáší několik vlastních kroků a může trvat od 14 dnů až po několik měsíců.

  • Zasmluvnění Youtuberů pro konkrétní realizaci za účelem minimalizace rizik a zaručení požadovaného objemu propagace.
  • Administrace obnáší vše od tvorby konkrétního detailního mediaplánu, zajištění komunikace a koordinace, po nasazení kampaně do systému Influx, který nám umožňuje vytvářet kampaně se zapojením až stovek Youtuberů.
  • Produkce obsahu na klíč, kde vždy garantujeme autorizaci obsahu před publikací a případná nadstandardní produkce (event, video).
  • Optimalizace v průběhu kampaně za účelem dosažení maximální efektivity propagace v rámci aktuálního vývoje a současných trendů.

8 Vyhodnocení

Spolupráce končí posledním krokem vyhodnocení, které má jednak podobu reportingu výsledků a analytických dat v reálném čase v systému Influx, dále obnáší slovní shrnutí spolupráce, včetně doporučení ideálního způsobu návaznosti komunikace.

Youtubeři

Za dobu našeho působení na trhu jsme realizovali více než 100 reklamních spoluprací s předními českými a slovenskými Youtubery, což nám umožnilo je dobře poznat. Dlouhodobě spolupracujeme s těmi jenž vynikají svým talentem, spolehlivostí a kvalitou práce.

Testimoniál

Co říkají naši klienti

Naše služby využili

16923752_1319622411459067_777210734_n.jpg csob.png mattel.png tesco.png durex.png heureka.png centropen_logo.png skittles_opt.jpg cd_logo.png strongbow_logo.png xbox.png braun.png karlovarskemineralnivody.png redbull.png microsoft.png unilever.png logo-adidas.png asus.png billa.png calvinklein.png fidorka.png gamee.png hellmanns.png hp.png jameson.png kaktus.png kitkat.png lidskasila.png liftago.png loreal.png mafra.png margot.png matonischorle.png milka.png o2.png ocko.png philips.png playboy.png restu.png samsung.png sazka.png sizeid.png skoda.png tonyguy.png ubisoft.png upc.png

Case studies

Všechny case studies

CO NOVÉHO V INFLUENCER & YOUTUBE MARKETINGU?Přihlašte se k našemu boostletteru a už vám nic neunikne Přihlásit Zavřít
Jsme: *

Menu