EN

O společnosti

Poslání

Poslání

Pomáhat značkám stát se a zůstat úspěšnými na Youtube.

Strategie

Strategie

Get Boost přináší know-how, technologie a servis značkám v oblastech reklamních kampaní s Youtubery, managementu Youtube kanálů a videoprodukce.

Vize

Vize

Stát se v oblasti youtube marketingu experty na globální úrovni.

Jak pracujeme

Základem naší práce je poskytování komplexních služeb a integrovaných řešení v oblasti youtube marketingu.

  • VideoprodukceVideoprodukce
  • Reklamní kampaně s youtuberyReklamní kampaně s Youtubery
  • Youtube managementYoutube management

Klíčem k úspěchu na youtube je strategické využití plných možností jenž nabízí jeho ekosystém a platforma. Proto našim klientům nabízíme komplementární služby z oblasti Youtube Managementu (kompletní správa firemních kanálů), Videoprodukce (produkce video obsahu na klíč) a Reklamních kampaní s Youtubery.

Youtube marketing se poměrně výrazným způsobem liší od klasického social media marketingu. Platí zde jiná a velice specifická pravidla a díky vyšším nákladům spojeným s videoprodukcí se zde každá chyba znatelně prodraží. A my jsme tu proto, abychom vám tomu pomohli předejít.

Jako první agentura v ČR se zaměřením na Youtube marketing máme přirozeně nejvíce zkušeností, největší počet úspěšných realizací a expertně vyškolený tým. Jsme tak přirozeným partnerem pro ty, kteří to s Youtube myslí vážně.

Tým

Snažíme se vybudovat nejsilnější možný tým, který nabízí veškeré své zkušenosti a pracovní nasazení směrem k realizaci cílů našich klientů. Proto neustále hledáme mladé talenty, kteří chtějí být součástí revoluce ve videomarketingu a pracovat na těch nejzajímavějších kampaní pro největší značky.

DAVID RŮŽIČKA

MANAGING DIRECTOR

Jedenáct let práce v oblasti reklamy a marketingu. Zkušenosti napříč spektrem, od tvorby konceptů a kreativity, přes analytickou práci v digitálním prostředí až po dnešní přípravu dlouhodobých komunikačních strategií pro významné klienty.

ROBIN RŮŽIČKA

ACCOUNT MANAGER & CO-FOUNDER

LUKÁŠ KIMLA

ACCOUNT MANAGER

NIKOL ŠIMAROVÁ

YOUTUBE SPECIALIST

MATYÁŠ FRYDRYCH

PROJECT MANAGER

MAREK ŠIMARA

PROJECT MANAGER

LUCIE BUČKOVÁ

EXECUTIVE ASSISTANT

LENKA ČÁPOVÁ

MARKETING MANAGER

Case studies

Všechny case studies

Expertiza

Expertýza

Klíčem k naplnění našeho poslání a dosažení vytyčených cílů je neustále zdokonalování expertního know-how z oblasti Youtube marketingu.

Základem všeho jsou lidé, proto každý člen našeho týmu prochází oficiálním certifikačním kurzem přímo od Youtube. Díky tomu jsme jedna z mála agentur v evropě, která získala status Youtube Certified. V rámci vzdělávání a osvěty širší veřejnosti jsme často autory, přispěvately, nebo hosty v masových i oborových médiích. Z důvodu velkého zájmu a ná základě mnoha poptávek jsme společně s Mediářem připravili společnou konferenci Videomarketing. Díky našim zkušenostem s Youtube prostředím jsme také pravidelnými hosty na Google konferencích.

Galerie

Utubering

Utubering 2016

V roce 2015 se nám podařilo ukázat sílu Youtube komunity v ČR na festivalu Utubering, jehož prvního ročníku se zúčastnilo přes 20 tisíc návštěvníků. Díky spojení se silným partnerem jsme společně mohli připravit akci, která ve světě nemá obdoby a propojit digitální svět s tím reálným.

V tuto chvíli je naše role, coby spolumajitele akce, dále kultivovat program a přinášet značkám integrální aktivace ve spojení s jednou z nezajímavějších akcí pro mladé v České republice.

Zjisti více

Co nového v YouTube marketingu? Přihlašte se k našemu boostletteru a už vám nic neunikne Přihlásit Zavřít
Jsme: *

Menu