EN

O společnosti

Poslání

Poslání

Pomáhat značkám stát se a zůstat úspěšnými na Youtube.

Strategie

Strategie

Get Boost přináší know-how, technologie a servis značkám v oblastech reklamních kampaní s Youtubery, managementu Youtube kanálů a videoprodukce.

Vize

Vize

Stát se v oblasti youtube marketingu experty na globální úrovni.

Jak pracujeme

Základem naší práce je poskytování komplexních služeb a integrovaných řešení v oblasti youtube marketingu.

  • VideoprodukceVideoprodukce
  • Reklamní kampaně s youtuberyReklamní kampaně s Youtubery
  • Youtube managementYoutube management

Klíčem k úspěchu na youtube je strategické využití plných možností jenž nabízí jeho ekosystém a platforma. Proto našim klientům nabízíme komplementární služby z oblasti Youtube Managementu (kompletní správa firemních kanálů), Videoprodukce (produkce video obsahu na klíč) a Reklamních kampaní s Youtubery.

Youtube marketing se poměrně výrazným způsobem liší od klasického social media marketingu. Platí zde jiná a velice specifická pravidla a díky vyšším nákladům spojeným s videoprodukcí se zde každá chyba znatelně prodraží. A my jsme tu proto, abychom vám tomu pomohli předejít.

Jako první agentura v ČR se zaměřením na Youtube marketing máme přirozeně nejvíce zkušeností, největší počet úspěšných realizací a expertně vyškolený tým. Jsme tak přirozeným partnerem pro ty, kteří to s Youtube myslí vážně.

Tým

Snažíme se vybudovat nejsilnější možný tým, který nabízí veškeré své zkušenosti a pracovní nasazení směrem k realizaci cílů našich klientů. Proto neustále hledáme mladé talenty, kteří chtějí být součástí revoluce ve videomarketingu a pracovat na těch nejzajímavějších kampaní pro největší značky.

DAVID RŮŽIČKA

MANAGING DIRECTOR

Jedenáct let práce v oblasti reklamy a marketingu. Zkušenosti napříč spektrem, od tvorby konceptů a kreativity, přes analytickou práci v digitálním prostředí až po dnešní přípravu dlouhodobých komunikačních strategií pro významné klienty.

ROBIN RŮŽIČKA

ACCOUNT MANAGER & CO-FOUNDER

MAREK ŠIMARA

ACCOUNT MANAGER

NIKOL ŠIMAROVÁ

YOUTUBE SPECIALIST

MATYÁŠ FRYDRYCH

EDITOR

LUCIE BUČKOVÁ

PRODUCTION MANAGER

LENKA ČÁPOVÁ

MARKETING MANAGER

Chcete s námi pracovat?

Account manager - Youtube marketing

Hledáme koleg(u)yni, kter(ý)á se bude laskavě a zkušeně starat o naše klienty.

Chci vědět víc

Case studies

Všechny case studies

Expertiza

Expertýza

Klíčem k naplnění našeho poslání a dosažení vytyčených cílů je neustále zdokonalování expertního know-how z oblasti Youtube marketingu.

Základem všeho jsou lidé, proto každý člen našeho týmu prochází oficiálním certifikačním kurzem přímo od Youtube. Díky tomu jsme jedna z mála agentur v evropě, která získala status Youtube Certified. V rámci vzdělávání a osvěty širší veřejnosti jsme často autory, přispěvately, nebo hosty v masových i oborových médiích. Z důvodu velkého zájmu a ná základě mnoha poptávek jsme společně s Mediářem připravili společnou konferenci Videomarketing. Díky našim zkušenostem s Youtube prostředím jsme také pravidelnými hosty na Google konferencích.

Galerie

Utubering

Utubering 2016

V roce 2015 se nám podařilo ukázat sílu Youtube komunity v ČR na festivalu Utubering, jehož prvního ročníku se zúčastnilo přes 20 tisíc návštěvníků. Díky spojení se silným partnerem jsme společně mohli připravit akci, která ve světě nemá obdoby a propojit digitální svět s tím reálným.

V tuto chvíli je naše role, coby spolumajitele akce, dále kultivovat program a přinášet značkám integrální aktivace ve spojení s jednou z nezajímavějších akcí pro mladé v České republice.

Zjisti více

Co nového v YouTube marketingu? Přihlašte se k našemu boostletteru a už vám nic neunikne Přihlásit Zavřít
Jsme: *

Menu